STORY
STORY

TEDxKyivLive 2019

FEDORIV Hub, 16.04.2019

Запрошуємо всіх разом подивитися прямий ефір з #TED2019! Це ексклюзивна нагода разом із відвідувачами центрального TED дізнатись першими у світі прогресивні ідеї 2019го року. Місток Ванкувер-Київ буде відкрито 16го квітня у FEDORIV Hub.

Політичні та технологічні потрясіння останніх кількох років мали несподівані наслідки. Це викликає у нас глибші та складніші запитання. До чого це все призведе? Що є дійсно важливим? Чи потрібно кожному з нас робити більше?

Ми почуємо про технології, приголомшливу науку, що впливає на майбутнє, дизайн міст та інші сфери людського життя, що формують нас та наше оточення, надихають та є тими ідеями, за які варто боротися.

16 квітня, 18:00, FEDORIV Hub.
Вартість: 350 грн (на місці в день події – 450 грн)

Квитки вже у продажі за посиланням.

(кількість місць обмежена)

Чому варто побачити це?
#TEDxLive2019 – унікальна можливість у прямому ефірі долучитись до глобальної спільноти TED та першими почути виступи та ідеї варті поширення. Крім цього, ви зможете зустрітись зі спільнотою TEDxKyiv, обговорити побачене, надихнутись та помріяти разом.

Зверніть увагу! Мова трансляції — англійська.

18:00-18:40 – реєстрація, кава-брейк та нові знайомства
18:40-20:30 – перегляд сесії (анонс сесії буде незабаром)
20:30-21:00 – обговорення почутих ідей!

До зустрічі!

FEDORIV Hub – is a unique and special place in the heart of Kyiv. The project of the international creative company FEDORIV, it has become a favorite meeting place for entrepreneurship, creativity, and innovation. Hub is a public multimedia space for events of any format, from presentations and conferences, to project launches and corporate parties. We are interested in everything that lies at the intersection of business and creativity. We perform, moderate, organize forums and conferences. We invite speakers from all over the globe, hold private workshops for our customers and partners.

Jack Dorsey

Entrepreneur