STORY
STORY

TEDxKyiv 2016
Мости

КВЦ Парковий, 11.12.2016

Можна ходити по колу, залишаючись всередині власного виміру, без руху вперед та назустріч… роз’єднаності. Радикальний настрій, надривний крик, згорання призм через які було нібито правильно вибудувано світи. Відчуття, що ніби всі разом, але так окремо.

Суперечки через різницю у поглядах, ставленні до персоналій, подій, замість того, щоб у цій різниці знайти унікальність та вміло нею скористатися. У нашій різності – унікальні досвіди, що можна закумулювати, проаналізувати, передати наступному поколінню.

Бо мета у всіх одна й та сама.

Дихати повітрям чогось неймовірного, ловити у повітрі нотки невідомого, шукати ідеальні ідеали, слідувати за ними крізь терни до зірок, сягати недосяжних подихів космосу, що ніжно опускаються на Землю, в обійми вже ваших зухвалих мрій.

Перегортайте сторінку далі, починайте писати заново алфавіт. Попереду інша територія, інший вимір відповідальності, вміння бути відкритим до світу, показати себе.
Твоя нульова кваліфікація у чужому середовищі, але це також твій світ. Йди до нових кордонів, встановлюй інший горизонт, шукай та губись.

Давайте діяти разом заради спільних цілей, ідей, цінностей, які є важливими для нас як Суспільства. Рухатися до толерантності та терпимості, до здорової дискусії та усвідомлення, що ми – єдиний організм. Ми запрошуємо вас у коло однодумців будувати спільні мости.

Ви вже маєте власний?

Ярослав Пілунський

Режисер, оператор

Андрій Баумейстер

Філософ

Маха

Перкусіоніст

Світлана Герасименко

Астроном

Павло Пресняков

Астрофотограф

Євгенія Закревська

Адвокат

Андрій Андрушків

Громадський активіст

Галина Алмазова

Волонтер

Світлана Шабалтіна

Клавесиністка

Євгенія Черказова

Акордеоністка

Данило Вдовенко

Мікромаг

Уляна Супрун

Доктор медицини

Ваче Давтян

Підприємець

Сергій Литвин

Психолог

Дмитро Щебетюк

Активіст