Speakers
Speakers
Нижче захоплюючий перелік спікерів TEDxKyiv 2018

Валерій Зукін

Репродуктолог

Євген Клопотенко

Кулінарний експерт

Ірина Ставчук

Еко-активістка

Олександр Бубенчиков

Чемпіон світу з фридайвінгу

Женя Янович

Комік

Євгенія Аратовська

Еко-активістка

Куба Снопек

Урбаніст

АтмАсфера

Інді йога музичний гурт

Яна Зінкевич

Медик-доброволець

Марія Берлінська

Військова та громадська діячка

Леонід Остальцев

Ветеран та підприємець

Геннадій Мохненко

Пастор

Анатолій Тапольський

DJ

Богдан Олександрук

Експериментатор-освітянин

Сашко Положинський

Співак і шоумен

Олеся Яскевич

Громадська активістка у сфері інклюзії

Катерина Єгорушкіна

Казкотерапевт

Вікторія Лопухіна

Каліграф

Андраш Арато

Людина-мем Hide the Pain Harold

Олександр Трегуб

Дизайнер

MED GOblin

Блогер, Кандидат медичних наук

Наталья Атамась

Вчений-орнітолог, зоолог, популяризатор науки

Вітаутас Бучюнас

Експерт з еволюції організацій

Олесь Петрів

Інженер по розробці систем машинного навчання

Денис Бігус

Журналіст-розслідувач

Олександра Матвійчук

Правозахисниця

ЦеШо

Гостро-соціальне лялькове кабаре

Ілля Філіпов

Візіонер в галузі освіти

Програма

8 вересня
08:30
Реєстрація
10:00
Сесія 1 – ІНСТИНКТ МАЙБУТНЬОГО
  • Анатолій Тапольський
  • Марія Берлінська
  • Леонід Остальцев
  • Яна Зінкевич
  • Олександра Матвійчук
12:00
Обід
13:00
Сесія 2 – ЗА ОБРІЯМИ
  • ЦеШо
  • Валерій Зукін
  • Ірина Ставчук
  • Богдан Олександрук
  • Олеся Яскев
15:00
Реєстрація
16:00
Сесія 3 – ІМПУЛЬС
  • Atmasfera
  • Ілля Філіпов
  • Олександр Бубенчиков
  • Катерина Єгорушкіна
  • Геннадій Мохненко
18:00
Фінал першого дня
9 вересня
09:30
Реєстрація
11:00
Сесія 4 – МОСТИ
  • Andras Arato
  • Олесь Петрів
  • Наталія Атамась
  • Kuba Snopek
  • Вікторія Лопухіна
  • Олександр Трегуб
13:00
Обід
14:00
Сесія 2 – ЗА ОБРІЯМИ
  • Сашко Положинський
  • Денис Бігус
  • Євгенія Аратовська
  • Євген Клопоте
  • Med GOblin
  • Vytas Buciunas
  • Женя Янович
16:30
Закриття

Спікери минулих років

Іван Пух

Ритмотерапевт

Валерій Пекар

Громадський активіст

Захар Пашун

Підприємець

Олександр Коляда

Геронтолог

Ерез Ешель

Дослідник лідерства

Павло Ігнатьєв

Композитор-імпровізіаніст

Ееро Епнер

Драматург

Саймон Островський

Військовий корреспондент

Олексій Болдирєв

Нейрофізіолог

Девід Бісмарк

Розробник систем голосування

Наталія Антелава

Журналістка

Георгій Матвіїв

Бандурист-новатор

Давид Арахамія

Волонтер, підприємець

Юрко Филюк

Підприємець

Тимофій Милованов

Професор економіки Піттсбурзького університету

Софі Віллі

Українсько-грузинська співачка

Євген Букет

Патрульний української Вікіпедії

Леонід Кантер

Режисер-мандрівник з табуретом

Інна Совсун

Освітянка та заступник міністра

Іван Блюз

Музикант

Сергій Гейл

Інженер, дослідник, брейн-хакер

Андрій Козлов

Адвокат та представник Держави в судах

Андрій Зінченко

Енергохакер

Maluma & Takete

Центр психології руху та творчого самовираження

Вадим Грановський

Творець сучасної кавової культури

Олена Стяжкіна

Історик гендерних та культурних процесів

Євген Хмара

Піаніст-віртуоз

Максим Прасолов

Творець сучасних міфів-блокбастерів

Богдан Гаврилишин

Економіст і меценат

Анна Гадецька

Музичний культуролог

Надя Перевізник

Підприємець, піар-спеціаліст, громадська діячка

СЕРГІЙ ЦИПЦИН

Євангеліст комп'ютерної графіки

Ірина Славінська

Журналістка та співзасновниця "Громадського радіо"

АРТЕМ КАРЯВКА ТА СТАНІСЛАВ ДРОЗД

Засновники Київського Hackerspace

Дарія Лосєва

Генетик, молекулярний біолог, популяризатор науки

НАНА ВОЙТЕНКО

Нейрофізіолог

ПІТЕР МЕДСЕН

Художник та винахідник

Ярослав Пілунський

Режисер, оператор

РУСЛАН АБДІКЄЄВ

Соціальний інноватор

ДМИТРО КОСТИК

Підприємець

Маха

Перкусіоніст

Павло Пресняков

Астрофотограф

ДМИТРО КАРАМШУК

Інженер-комп'ютерщик

ОЛЕГ ТЕРН

Лікар та журналіст

ЮРІЙ ІВАЩЕНКО

Астроном

Андрій Андрушків

Громадський активіст

АЛЬОНА ПЛАКІДА

Міністр культури АР Крим

Ееро Епнер

Драматург

ЮНОНА ЛОТОЦЬКА

Науковець, психолог, дослідниця, експерементатор та експерт успішних трансформацій

Світлана Шабалтіна

Клавесиністка

ГАНКА ТРЕТЯК

Режисер та художниця

Євгенія Черказова

Акордеоністка

ОКСАНА СТОЄЦЬКА

Економіст та популяризатор робототехніки для дітей

ЯРОСЛАВ ЗАБЛОЦЬКИЙ

Практикуючий лікар-стоматолог, професор, президент Асоціації імплантологів України, ініціатор проекту «Якість життя для наших батьків», керівник мережі стоматологічних клінік

Уляна Супрун

Доктор медицини

Ваче Давтян

Підприємець

АНТОН СИМКОВИЧ

Соціолог, кримінолог, мандрівник

Сергій Литвин

Психолог

ОЛЕКСАНДР СОКОЛОВСЬКИЙ

Підприємець та урбаніст

Дмитро Щебетюк

Активіст

АВРОРА ОГОРОДНИК

Гастроентузіаст, блогер та ресторанний критик

ОЛЬГА ГУЖВА

Соціолог

РОМАН ХМІЛЬ

Стратег з розвитку програмної інженерії

ВІКТОР ЗОТОВ

Архітектор

ВАЛЕРІЙ ПЕКАР

Підприємець, публіцист і громадський діяч

АННА ПЕТРОВА

Підприємець

ПАВЛО ШЕРЕМЕТА

Економіст

ЛІЛІЯ МЛИНАРИЧ

Підприємець

МАРІЯ БАШЛИК

Психолог

АНАТОЛІЙ БОНДАРЕНКО

Фізик, програміст та журналіст

ДМИТРО ДЗЮБА

Дослідник, науковець

НАТАЛЯ ШУЛЬГА

Вчений-біолог

ЄВГЕН ПЕНЦАК

Фінансист

ОЛЕКСІЙ КАПТЄРЄВ

Експерт із презентацій

ІВАН МАЛКОВИЧ

Поет та видавець

ОЛЕКСІЙ ГРЄКОВ

Вчений-фізик, драматург, комп'ютерник, викладач, режисер, винахідник, лазерники і футуролог

ВАЛЕРІЙ БАБИЧ

Підприємець

ІВАН ПОНОМАРЕНКО

Архітектор

БЛІС БРАУН

Тренер

ЄВГЕН ГЛІБОВИЦЬКИЙ

Підприємець та політолог

СЕЛЬМА ПРОДАНОВИЧ

Підприємець та філантроп

ЯНА БАРАНОВА

Соціальний підприємець

ОЛЬГА РЯБОВА

Фінансист

СЕРГІЙ ШИНДЯПІН

Підприємець

ДЕНИС ДОВГОПОЛИЙ

Підприємець

ОЛЕКСАНДР ШНАЙДРУК

Підприємець

АНДРІЙ ХУДО

Підприємець

Артем Зелений

Письменник, піарник

Гриша Зотов

Архітектор і програміст

Саша Кольцова

Музикант

Роман Гуро

Художник

Любко Дереш

Письменник

Владислав Троїцький

Театральний режисер і організатор театру та центру сучасного мистецтва

Тарас Компаніченко

Музикант, кобзар, знавець старовинної української музки і культури

Роман Морозов

Музикант, педагог, програмний директор

Юлія Ліхоліт

Працівник шкільної служби порозуміння, тренер.

Пауль Пшеничка

Вчитель фізики і астрономії

Дмитро Грязнов

Розробник освітніх програм

Андрій Федорів

Маркетолог

Олексій Бобровніков

Журналіст, сценарист

Андрій Бобровицький

Будівельник

Костянтин Могильник

Письменник та продюсер

Тетяна Гершуні

Художник і куратор мистецьких проектів

Дмитро Кункін

Аспірант Інстититу Патона

Євген Уткін

Бізнесмен

Валерій Мірочник

Дослідник

Єгор Анчишкін

Програміст та ІТ-підприємець

Беар Стаусс

Мандрівник

Дмитро Зоц

Медіа продюсер

Гліб Усаковський

Архітектор

Ісаак Кушнір

Педагог

Тетяна Микитенко

Радіоведуча та блогер

Роман Сторчак

Танцюрист

Тетяна Монтян

Адвокат