У TEDxKyiv новий CEO: проєкт очолив Сергій Зайченко

Владислав Грезєв, який очолював TEDxKyiv з 2015 року, покидає свою посаду. Він залишається ліцензіатом проєкту та надалі займатиметься стратегічним розвитком організації. Новим СЕО проєкту обрали спів-куратора TEDxKyiv Сергія Зайченка. 
Рішення скласти свої повноваження голови організації не було спонтанним, говорить Владислав Грезєв: 
«Я керував TEDxKyiv з 2015 року і зараз відчуваю, що прийшов час передавати свої повноваження. Планував зробити це пізніше, але після останньої події зрозумів, що TEDxKyiv вже потребує нового лідерства та запалу. Час дати новій енергії можливість взяти на себе відповідальність та вивести організацію на новий рівень».
Новий очільник організації Сергій Зайченко доєднався до команди TEDxKyiv у 2018 році. У 2019-му він став співкоординатором [email protected], завдяки чому значно розширив команду проєкту. 
«Сергій відповідально себе проявив з організаційних питань. Він — спроможна та ціннісна людина, і весь його бекграунд говорить про дуже високі стандарти, — ділиться Владислав Грезєв. — До Сергія у мене є довіра. І з огляду на те, як він організував команду на TEDxYouth, я впевнений, що він зможе керувати командою ще краще за мене».
Фото з події [email protected] 2019: Celebrate Troubles. Владислав зліва, Сергій у центрі
На посаді СЕО Сергій Зайченко відповідатиме за загальну координацію та управління TEDxKyiv: організацію подій, роботу Журналу та інших ініціатив. Зокрема, саме очільник проєкту має матеріально-фінансову відповідальність та сприяє розвитку організації. 
Сергій каже, його мета — підтримувати високий рівень організації подій TEDx, щоб кожна з них ставала святом для міста: 
«Я обожнюю такі проєкти, як TEDx, бо для нас головне — це ідея та щирість у тому, що ми робимо. Ми незалежні від бізнесу та держави, а тому ніхто не скручує нам руки й не вказує, що робити. Спікери виступають на нашій сцені, бо вони мають класний матеріал. І не важливо, хто вони: власники бізнесу, студенти з Обухова або урядовці. У центрі всього — ідея. Ми працюємо, щоб про українські історії та ідеї дізнавалися у світі».
Водночас Владислав Грезєв лишається ліцензіатом TEDxKyiv. Він і надалі стежитиме за дотриманням правил ліцензії, проводитиме менторинг і нагляд за діяльністю усіх TEDx команд у країні, що є зобов'язанням 2-го рівня ліцензії. Зокрема, Владислав допомагатиме команді з фандрайзингом, підготовкою спікерів та слідкуватиме за репутаційними ризиками організації. 
«TEDx — це рух і неймовірна спільнота, яка позитивно впливає на суспільство в різних країнах, у тому числі в Україні. Це хороша родинна мережа, яка живе в одній системі координат та з одними цінностями. Вона підштовхує світ до найкращого майбутнього через просвітництво і контент, який ми продукуємо в рамках усієї нашої діяльності. У підсумку, TEDxKyiv — є невіддільною частиною мене і мого життя. Я щасливий, що потрапив у цю спільноту», — зазначає ліцензіат TEDxKyiv Владислав Грезєв.

Similar news