Як виступити на TEDxKyiv?
Заповніть анкету на нашому сайті. Ви можете номінувати себе  або знайому людину. Пам’ятайте, що головне 一 це ідея. Вона має бути унікальною та належати заявленій людині. Ми сконтактуємо з номінантом або номінанткою, якщо нас зацікавить представлена ідея. Якщо номінант або номінантка не отримає зворотного зв’язку ─ не засмучуйтеся, а вдосконалюйте ідею та подавайтеся знову!
На нашій конференції не можна купити можливість виступити й ми не платимо за виступи тим, хто вийшов на сцену.
Процес відбору і підготовки спікерів починається за рік до події й триває до самого початку конференції.
Як долучитися до команди TEDxKyiv?
Ми завжди публікуємо актуальні вакансії у анкеті для волонтерів на сайті та у соц.мережах. Але пам'ятайте, що TEDxKyiv працює на волонтерських засадах. Заповніть анкету і розкажіть чим ви можете допомогти.
Ми також відкриваємо набір волонтерів на події. Підписуйтеся на нашу розсилку, щоб бути в курсі початку набору.
Чи можу я організувати TEDx-подію у своєму університеті або місті?
Вам потрібно ознайомитися з правилами TEDx-руху та заповнити заявку на отримання ліцензії від центрального офісу TED. Подію можна організувати на рівні вулиці, району, школи, університету чи міста. Стандартна ліцензія дозволяє провести подію до 100 гостей. 

Отримати ліцензію можна безкоштовно, але пам’ятайте, що і заробляти на TEDx заборонено. Вартість квитків має покривати тільки організаційні потреби.

Напишіть нам і ми підкажемо як вдало оформити запит на ліцензію.
Коли наступна подія TEDxKyiv?
У 2021! Будь ласка, слідкуйте за нами у соцмережах (Фб, тг, інста) або підписуйтеся на нашу розсилку, щоб дізнаватися про наші майбутні події першими! 
Як я можу допомогти команді TEDxKyiv?
Ми завжди раді допомозі від людей, які хочуть поширювати прогресивні ідеї в Україні!
Ви можете допомогти нам ставши нашим партнером, номінувавши спікера або спікерку, чия ідея змінює світ чи ставши нашим волонтером.