Ми запускаємо онлайн-журнал!


За останні 11 років наша команда організувала 28 подій, підготувала понад 200 виступів, а наші відео набрали понад 7 мільйонів переглядів!

Ми зарекомендували себе, як потужний майданчик для презентації унікальних та актуальних для українського суспільства ідей, почали трансляцію наших виступів на ТБ та об’єднали навколо себе спільноту прогресивних людей. Що ж далі?

Ми розуміємо що подієвий формат роботи значно обмежує ту кількість ідей, яку ми можемо популяризувати. Натомість ми спостерігаємо за попитом в української аудиторії на якісний та доступний матеріал про передові та найактуальніші ідеї та інновації.

Ми також вважаємо за потрібне популяризувати українські ідеї за кордоном та таким чином сприяти побудові позитивного іміджу України та українців у світі.

Саме тому ми зібрали власну волонтерську редакцію, щоби створювати як авторський контент на цікаві та комплексні теми, так і адаптувати популярні та нішеві англомовні TED-матеріали українською, а також перекладати прогресивні українські ідеї англійською!

Підписуйтеся на нашу розсилку, щоб отримувати добірки матеріалів на пошту та слідкуйте за нами у соцмережах, щоб не пропустити ідею, яка може змінити ваше життя!


Підписуйтесь на наші новини